Сквер мрій

Арт-об’єкти для містян та містянок вже давно не є чимось незвичним — дійсно, вулиці та площі українських міст сповнені різноманітних пам’ятників, скульптур, архітектурних груп. Стріт-арт, як напрям міського мистецтва в двохтисячних роках набув великої популярності в Україні, став легітимною частиною міського простору.

Мета проекту

Створення об’єктів у стилі стріт-арт спрямоване на підвищення романтичної атмосфери, прояву людських почуттів, надання урочистості важливим подіям. Створення каскаду муралів на стінах будівлі, розташованої за адресою: Лиман, Привокзальна, 25 (приміщення міського відділу РАЦС, Лиманського міського народного краєзнавчого музею та центру соціальних служб міста), встановлення художнього сучасного паркану, розбудова квіткових клумб, рабаток, доріжок та обладнання освітлення.

Захисні маски для соцпрацівників та правоохоронців почали шити переселенки в Лиманській ОТГ

Шити захисні маски для соцпрацівників та правоохоронців з початку квітня почали переселенки з Горлівки у Лиманській ОТГ. Ініціатором виступила ГО «Лиманський інститут проблем сім'ї та молоді» за фінансової підтримки БФ «Карітас Краматорськ». Деталі дивіться у сюжеті.

Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше